Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.04.2021
Změna cen poštovného u České pošty
Protože naše čacká Česká pošta opět podražila, jsme i my nuceni upravit její ceníky. Poštovné za doporučenou zásilku tedy od 2. dubna 2021 začíná na 6... číst celé
28.09.2019
Změna e-mailové adresy
Z technických důvodů s platností od 22. 6. 2020 včetně plně využíváme nové e-mailové adresy pro tento e-shop:  antikvariaturybnika@gmail.com. Zákazní... číst celé
24.09.2019
Nejlevnější poštovné a Doprava zdarma
Chcete  zaslat drobnou zásilku a ušetřit  na dopravném? Nyní máte možnost využít " Nejlevnější poštovné"  60,- Kč. Platí pro platbu předem a zásilky ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Výkup a vyklízení
Výkup

knih, časopisů a antikvárního zboží každého stáří a charakteru

a téměř každého stavu - snad jen kromě kusů s plísní.

NABÍZÍME: po dohodě přijedeme k Vám nebo kam si určíte, a to zdarma, knihy předběžně oceníme a dohodneme-li se, ihned i odvezeme.

Ne vše má cenu takovou, abychom byli schopni něco vyplatit, jsme ale schopni odvézt vše tak, abyste byli bez starosti. Dohodnutou cenu vyplácíme ihned, vyšší částky po dohodě do tří dnů.

MÁME ZÁJEM I O: staré pohlednice, hry a hračky, vinylové gramodesky, sběratelské předměty, retro reálie, vojenské reálie všeho stáří a vůbec zajímavosti a drobnosti snad všech žánrů.

 

Vyklízení

Nabízíme rovněž i vyklízení nemovitostí, bytů, sklepů, kůlen, garáží, zrušených provozoven a podobných prostor,

a to včetně odvozu. Jsme schopni zapracovat prakticky kdekoliv, z logiky věci ale nejlepší ceny samozřejmě vychází v našem nejbližším okolí.

CENA je vždy stanovena dohodou. Vždy však vycházíme z konkrétní situace, vzdálenosti, pracnosti, povahy vyklízeného materiálu a podobně. Od ceny za vyklízení a odvoz je po dohodě možné odečíst cenu za dále prodejné zboží či materiál. Odpad a nebezpečný odpad vždy zpracováváme v souladu s platnou legislativou, proto je téměř vždy nutné počítat s platbou za likvidaci.

Protože součástí naší značky je i zámečnická sekce, po dohodě jsme schopni provést drobné montážní či demontážní práce.