Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
30.04.2023
Nově lze u nás platit kartou - spustili jsme do provozu platební bránu
Od 30. dubna 2023 12.00 hodin lze v našem e-shopu platit kartou - spustili jsme do ostrého provozu platební bránu s nastavením pro platby platebními k... číst celé
07.02.2023
Změna v poštovném - ČESKÁ POŠTA OPĚT ZDRAŽILA
A to nejen kosmeticky. A protože si na poštovném nepřirážíme, jsme nuceni i my zvýšit poštovné pro zásilky zaslané Českou poštou. Naše nejlevnější poš... číst celé
06.04.2021
Změna v dopravě a poštovném
BALÍKOVNA - od 1. listopadu 2022 jsme přidali dalšího dopravce, přesněji novou možnost u stávajícího dopravce - Balíkovnu České pošty. Balíkovnu nabíz... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Výkup a vyklízení
Výkup

knih, časopisů a antikvárního zboží každého stáří a charakteru

a téměř každého stavu - snad jen kromě kusů s plísní.

NABÍZÍME: po dohodě přijedeme k Vám nebo kam si určíte, a to zdarma, knihy předběžně oceníme a dohodneme-li se, ihned i odvezeme.

Ne vše má cenu takovou, abychom byli schopni něco vyplatit, jsme ale schopni odvézt vše tak, abyste byli bez starosti. Dohodnutou cenu vyplácíme ihned, vyšší částky po dohodě do tří dnů.

MÁME ZÁJEM I O: staré pohlednice, hry a hračky, vinylové gramodesky, sběratelské předměty, retro reálie, vojenské reálie všeho stáří a vůbec zajímavosti a drobnosti snad všech žánrů.

 

Vyklízení

Nabízíme rovněž i vyklízení nemovitostí, bytů, sklepů, kůlen, garáží, zrušených provozoven a podobných prostor,

a to včetně odvozu. Jsme schopni zapracovat prakticky kdekoliv, z logiky věci ale nejlepší ceny samozřejmě vychází v našem nejbližším okolí.

CENA je vždy stanovena dohodou. Vždy však vycházíme z konkrétní situace, vzdálenosti, pracnosti, povahy vyklízeného materiálu a podobně. Od ceny za vyklízení a odvoz je po dohodě možné odečíst cenu za dále prodejné zboží či materiál. Odpad a nebezpečný odpad vždy zpracováváme v souladu s platnou legislativou, proto je téměř vždy nutné počítat s platbou za likvidaci.

Protože součástí naší značky je i zámečnická sekce, po dohodě jsme schopni provést drobné montážní či demontážní práce.