Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
24.09.2019
Nejlevnější poštovné
Chcete  zaslat drobnou zásilku a ušetřit  na dopravném? Nyní máte možnost využít " Nejlevnější poštovné"  54,- Kč. Platí pro platbu předem a zásilky ... číst celé
28.09.2019
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000,- Kč Při objednávce, jejíž hodnota činí nejméně 1000,- Kč bez poštovného ( tedy " za zboží " ), Vám nebude účtováno poštovné,... číst celé
28.09.2019
Antikvární trhy Olomouc
Ve dnech 2. - 4. října 2019 se v Olomouci na Horním náměstí opět uskuteční oblíbené Antikvární trhy. Náš e-shop samozřejmě bude přítomen s nabídkou ví... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Výkup a vyklízení
Výkup

knih, časopisů a antikvárního zboží každého stáří a charakteru

a téměř každého stavu - snad jen kromě kusů s plísní.

NABÍZÍME: po dohodě přijedeme k Vám nebo kam si určíte, a to zdarma, knihy předběžně oceníme a dohodneme-li se, ihned i odvezeme.

Ne vše má cenu takovou, abychom byli schopni něco vyplatit, jsme ale schopni odvézt vše tak, abyste byli bez starosti. Dohodnutou cenu vyplácíme ihned, vyšší částky po dohodě do tří dnů.

MÁME ZÁJEM I O: staré pohlednice, hry a hračky, vinylové gramodesky, sběratelské předměty, retro reálie, vojenské reálie všeho stáří a vůbec zajímavosti a drobnosti snad všech žánrů.

SAMI NEVYKUPUJEME: klasické starožitnosti, obrazy a starožitný nábytek - zdarma Vám však zprostředkujeme kontakt na kolegu starožitníka, který Vám nabídne nejen slušnou cenu, má především ale i možnosti k jejímu zaplacení.

HESLO DNE: HLAVNĚ NIC NEVYHAZOVAT.

Vyklízení

Nabízíme rovněž i vyklízení nemovitostí, bytů, sklepů, kůlen, garáží, zrušených provozoven a podobných

a to včetně odvozu. Jsme schopni zapracovat prakticky kdekoliv, z logiky věci ale nejlepší ceny samozřejmě vychází v našem nejbližším okolí.

CENA je vždy stanovena dohodou. Vždy však vycházíme z konkrétní situace, vzdálenosti, pracnosti, povahy vyklízeného materiálu a podobně. Od ceny za vyklízení a odvoz je po dohodě možné odečíst cenu za dále prodejné zboží či materiál. Odpad a nebezpečný odpad vždy zpracováváme v souladu s platnou legislativou, proto je téměř vždy nutné počítat s platbou za likvidaci.

Protože součástí naší značky je i zámečnická sekce, po dohodě jsme schopni provést drobné montážní či demontážní práce.