Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
30.04.2023
Nově lze u nás platit kartou - spustili jsme do provozu platební bránu
Od 30. dubna 2023 12.00 hodin lze v našem e-shopu platit kartou - spustili jsme do ostrého provozu platební bránu s nastavením pro platby platebními k... číst celé
07.02.2023
Změna v poštovném - ČESKÁ POŠTA OPĚT ZDRAŽILA
A to nejen kosmeticky. A protože si na poštovném nepřirážíme, jsme nuceni i my zvýšit poštovné pro zásilky zaslané Českou poštou. Naše nejlevnější poš... číst celé
06.04.2021
Změna v dopravě a poštovném
BALÍKOVNA - od 1. listopadu 2022 jsme přidali dalšího dopravce, přesněji novou možnost u stávajícího dopravce - Balíkovnu České pošty. Balíkovnu nabíz... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Důležité informace
  3. GDPR - Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů - GDPR.

Podmínky ochrany osobních údajů

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

Ochrana osobních údajů


TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

• Správcem Vašich osobních údajů je společnost Dušan Uhlár
• se sídlem ve Slavětíně 64, Slavětín u Litovle
• identifikační číslo: 633 17 681 (dále jen správce“).
• Kontaktní údaje správce jsou následující: e-mail: antikvariaturybnika@gmail.com
• telefon: 602 783 988
• Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů


ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

• Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

• Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
• Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve
smyslu čl. 22 nařízení.


DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

• Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

• Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy:
- Bohemiasoft s.r.o. (provozovatel e-shopového systému Webareal),
- firma Unihost s.r.o. (správce serverů)
- firma Casablanca INT (provozovatel datového centra)
- firma Jitka Saparová (poskytuje účetní služby společnosti Dušan Uhlár
- firma zajišťující přepravní služby - Česká pošta.


PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

• Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
• Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu: urybnikasumperk@email.cz
• Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
• Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

A jako vždy, pokud nám dáte vědět, vždy s Vámi budeme komunikovat a vynasnažíme se Vám vyhovět, neboť k dobrým vztahům úřadů netřeba. Ani těch Evropských.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi
Dušan Uhlár
tel.: +420 602 783 988