Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       


VÝKUP aneb Nabídněte nám.

VYKUPUJEME: knihy, časopisy a antikvární zboží každého stáří a charakteru, a téměř každého stavu - snad jen kromě kusů s plísní.

NABÍZÍME: po dohodě přijedeme k Vám nebo kam si určíte, a to zdarma, knihy předběžně oceníme a dohodneme-li se, ihned i odvezeme.

Ne vše má cenu takovou, abychom byli schopni něco vyplatit, jsme ale schopni odvézt vše tak, abyste byli bez starosti. Dohodnutou cenu vyplácíme ihned, vyšší částky po dohodě do tří dnů.

MÁME ZÁJEM I O: staré pohlednice, hry a hračky, vinylové gramodesky, sběratelské předměty, retro reálie, vojenské reálie všeho stáří a vůbec zajímavosti a drobnosti snad všech žánrů.

SAMI NEVYKUPUJEME: klasické starožitnosti, obrazy a starožitný nábytek - zdarma Vám však zprostředkujeme kontakt na kolegu starožitníka, který Vám nabídne nejen slušnou cenu, má především ale i možnosti k jejímu zaplacení.

HESLO DNE: HLAVNĚ NIC NEVYHAZOVAT.