DOPRAVA ZDARMA
Jste z našeho regionu ? Domluvte si dopravu zdarma.

Doprava zdarma

Jste z našeho regionu a chcete ušetřit za dopravu ? Využijte po domluvě s námi naší vnitropodnikovou dopravu. Nacházíte-li se v některé z dále uvedených obcí našeho regionu, uveďte v E-shopu do poznámky větu Mám zájem o rozvoz zdarma, my se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám nabídnout podmínky závozu. Budou-li Vám vyhovovat, voilá, máte závoz zdarma.

Obce zavážené našimi linkami

Do uvedených obcí zajíždíme nejméně třikrát týdně, a to nejčastěji v těchto časech: ráno mezi 7.00 a 8.30 a odpoledne v době od 17.10 do 20.00.

Bludov - parkoviště pod zámkem, Bílá Lhota, Červená Lhota, Hvozdečko, Chudobín, Jestřebí, Kovářov, Litovel, Loštice, Mohelnice, Nasobůrky, Nová Ves, Olešnice, Palonín, Rájec, Savín, Slavětín, Zábřeh na Moravě - vlakové nádraží, Zvole.

Nenašli jste svou obci v seznamu a jste z blízkého okolí ?

Máte dvě možnosti.

  • Kontaktujte nás a přesvědčte nás, že Vaše objednávka je natolik vypečená, že si zaslouží závoz až k Vám. Nepopíráme, že to může být ovšem velmi těžké.
  • Sledujte pravidelně odstavec Mimořádné linky, je možné, že v dohledné době pojedeme i k Vám.

Mimořádné linky

Ve čtvrtek 23. března 2011 jedeme po trase Slavětín - Litovel - Olomouc - Troubky, odjezd 8.00 ze Slavětína, objednávky přijímáme do 22. března 2011 do 16.30 e-mailem nebo do 16.50 telefonicky.

Ve čtvrtek 23. března 2011 jedeme po trase Šumperk - Olomouc - Prostějov - Nezamyslice - Konice - Slavětín, odjezd 17.00 ze Šumperka, objednávky přijímáme do 23. března 2011 do 16.30 e-mailem nebo do 16.50 telefonicky.


Podmínky závozu zdarma

 

Závoz zdarma se řídí ustanoveními Obchodních podmínek. Rozvoz zdarma není vymahatelný, a to místně ani termínově. Minimální objednávka pro rozvoz zdarma činí 201,- Kč.