NABÍDKA PRODEJNY

Jezdecké potřeby
Kompletní nabídka jezdeckých potřeb, např. ohlávky, uzdečky, udidla běžná i s příchutí, sedla skladem i na objednání, vodítka, úvazy, třmeny, třmenové řemeny, otěže, karabiny otěžové, vodítkové a další, čabraky a podsedlové deky, tréninkové a padokové, odpocovací a protihmyzové deky, kosmetika pro koně i jezdce – šampony, repelenty atd, hřebla a kartáče, jezdecké oděvy, rajtky, jezdecké boty, bundy, vesty, jezdecké přilby, kosmetika pro údržbu koženého vybavení, potřeby pro western, boty kovbojky, klobouky, westernová udidla, westernové uzdečky, atd, v nabídce máme mimo jiné značky Villa Horse, Pfiff, Gallop, Eurohorseline, Effol, Effax, Horse Fit Form, Show Man, Oster, HumaVet, Mustad, Kerbl Group, Haas, Frisco, Kerckhaert, Equip’Horse France a mnoho dalších. Foto prodejna jezdeckých potřeb Šumperk
Granule a doplňky pro koně

Granule a doplňky pro koně: Běstovice – Energy Relax, Standart, Baby, Pony, Enduro, Extra, Troubecká hospodářská, Trouw Nutrition Biofaktory, doplňky a pamlsky pro koně,solné lizy.
Podkovářské potřeby
Podkováky Mustad JC, E, ESL, REG, MX, a další, podkovy parkurové, cvalové, dostihové, klusácké, western, pro pracovní koně, hliníkové, hříbkové, Kerckhaert, St. Croix, ITA, Mustad, Natural Balance, Roller, přípravky na údržbu kopyt, silikony, Thrush Buster, atd., základní podkovářské vybavení – rašple, kopytní nože, kleště, bukové palice, atd.
Chovatelské a drobnochovatelské potřeby
Izolátory, ohradníky, ohradníkové pásky, šňůry a dráty, ohradníkové ručky, testery napětí v ohradnících, ohradníkové zdroje, napaječky a krmítka, plastová koryta, nůžky na ovce a další potřeby. Granule pro psy Belcando, Inspektor, NutriCan, Baryk a další, zajišťujeme šití psích oblečků na míru, doplňky NutriMix a další, holubářské krmné doplňky, atd
Zahrádkářské a základní lesnické potřeby
Kompletní zahrádkářské vybavení – rýče, lopaty, hrabě, zahradní hadice a spojovací materiál, postřikovače, atd. značek Fiskars, Romanik, Marolex, a další, hnojiva, např dusíkaté vápno, granulovaný hnůj, nepromokavé plachty, tlakové čističe Nilfisk ( WAP ) a další.
Základní lesnická chemie, např. Aversol proti okusu zvěří, kartáče na nátěr stromků, sekery a klíny, jednookruhové raznice, atd.
Základní autopotřeby a nářadí
Autochemie, hasící přístroje, pojistky, gumové koberečky, klíč na kola křížový, klíč na filtry, stahovací popruhy
( kurtny ), přípravky Würth, atd.
Drobné železářské zboží: římské napínací šrouby, hadicové spony, závlačky, háčky, řetězy a lana v metráži, karabiny, opornice, základní nářadí značek Grene, Hurricane, Würth, brusné kotouče, nabíječky a další.

Bohatá nabídka zboží
Pracovní oděvy a obuv
Pracovní oděvy dánské značky Grene s technologií GWT – vesty, trika, mikiny, bundy, nepromokavé bundy, Softshell bundy, italská pracovní obuv Spiralle, nitrilová obuv, dále gumáky, trekové boty, nepromokavé oděvy, ponožky a termoponožky Moravec, myslivecké termopodkolenky Moravec, atd. Nabídka prodejny
Hračky a drobnosti
Originál Bruder modely, Bullyland figurky koní a jezdců, skleněné nádobí Mario Moreno s motivy koní, dárkový porcelán, jeansové kabelky a řada příslušenství Yann design, hračky, přívěsky, kalendáře, atd.
Rozvoz zboží
Výše uvedené zboží po dohodě i zasíláme a po trase Šumperk – Litovel – Konice po dohodě i dovezeme zdarma !